SPA MERKEZİ
             Kule Hotel, bedeninizi ve ruhunuzu rahatlatıp, zindelik kazanmanız için, size şehrin merkezinde seçkin bir ortam sunuyor: Kule Hotel & Spa Doğu ve batı, modern ve geleneksel... Spa, farklı renk ve duyguların kontrastlarını, göz alıcı bir lüks anlayışında buluşturuyor. Zengin bir hamam kültüründen ve geleneklerin kesiştiği bir coğrafyadan ilham alarak tasarlanan  Spa ve Fitness Center, Gaziantep’in kalbinde, modern bir spa sunuyor. Kişiye özel masaj paketleri, havuz sonrası sauna keyfi ya da buhar banyosunun gevşetici etkisi... Son teknolojiyle donatılan Fitness Center ve sağlıklı içecekler sunan Vitamin Bar... Hepsi size kendinizi özel ve ayrıcalıklı hissettirmek için tasarlandı.
 

SPA GİRİŞ SAATLERİ:

             Bayan Bölümü Açılış: 14:30 - Kapanış: 19:00
             Bay Bölümü Açılış: 14:30 - Kapanış: 23:00
 
             Not: Ramazan Ayında saatlerimiz farklılık gösterecektir.
 
             Spa Merkezimize otel misafiri olmayan müşterilerimiz Oska Aquapark & Sauna’dan giriş yapabilir, masaj randevusu almak için 0342 371 01 20’nolu telefonu arayabilirsiniz.  Otel misafirlerimiz ise masaj randevusu almak için 2424 nolu dahiliden irtibata geçebilirler.
 

BALİ MASAJI

              Endonezya'nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm iç sistemlerin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Bu masaj tekniğini tamamlayıcı olarak kullanılan doğal yağlarımızla kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.
50dk / 120TL

HAVUZ

     Klor ve diğer kimyasalların yan etkileri en aza indirilerek dezenfekte edilen,  kapalı yüzme havuzu ve çocuk havuzunda dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz.

TÜRK HAMAMI

Gaziantep’in kültür geleneklerinden biri olan Türk hamamı, Kule Hotel & Spa farkı ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir. Tarihi hamamlarda bulabileceğiniz her detay, Kule Hotel & Spa’da da mevcuttur.

MASAJ

  Vücudunuzu güçlendirmek, kendinizi daha sağlıklı, enerjik ve formda hissetmek için mükemmel spa deneyimi.
 

 

BUHAR ODASI

Güne keyifli başlamak veya günün yorgunluğunu stresini ve kaygısını atmak vücudunuzdaki toksinlerden kurtulmak için mükemmel buhar odamızdan faydalanabilirsiniz.

SICAK HAVUZ

40 derece sıcaklıktaki havuzumuz sayesinde, suyun arındırıcı etkisiyle, zihninizdeki sizi bitiren, kaygı aşılayan kötü ve olumsuz düşüncelerden sıyrılıp, daha mutlu, daha huzurlu yaşam tarzına kucak açabilirsiniz.

 

SAUNA

         Sauna’nın faydaları arasında başta gelen zayıflamaya katkısıdır. Saunada terleme vücudun gevşemesini sağlar, terlemeyle birlikte hem deri üzerindeki toksinler temizlenir, hem içerideki zararlı kimyasallar terleme yoluyla dışarı atılır. Saunada terleme ayrıca cilt sağlığına faydalıdır. Fakat aşırıya kaçmamalıdır. Sauna kas sağlığına faydalıdır, kaslardaki yağ oranının dengelenmesini sauna terlemesi sağlayabilir. Ayrıca sauna stres atmayı sağlar. Kasların gevşemesini sağlayan sauna terlemesi, haliyle sinir ve ruh sağlığına katkıda bulunur.